sk
Reportéri - MAS Vršatec

O nás

Pravidelné reportáže z Vášho bydliska, zo zaujímavých podujatí a aktivít Vám budú prinášať títo mladí ľudia. Ak máte nejaký námet na udalosť, ktorú by stálo za to natočiť a uverejniť tu, na tomto portáli, napíšte nám na videomasvrsatec@videomasvrsatec a my prídeme s profi kamerou všade tam, kde to žije, kde je zábava a kde je možné vidieť atraktivitu a jedinečnosť nášho regiónu a našich ľudí!

Náš tím

Michal Vavro
redaktor
vavrom217@gmail.com

Pochádza z Dolnej Súče, vyštudoval históriu na Trnavskej univerzite v Trnave a v súčasnosti pracuje pre MAS Vršatec ako administratívny pracovník. Spoluprácu s MASkou na projekte VideoMAS Vršatec vníma ako možnosť spoznať nových a zaujímavých ľudí a zároveň získať cenné skúsenosti v mediálnej sfére. 

Veronika Meščánková
redaktor
veronika.holickova@gmail.com

Pochádza z Horného Srnia a v súčasnosti študuje v Brne na magisterskom programe Elektrotechnickú výrobu a manažment. Vždy chcela byť herečkou. Počas štúdia na vysokej škole hrala vo fakultnom divadle a dúfa, že sa jej raz splní sen a fungujúce divadlo založí aj v jej rodnej dedinke. Do projektu sa rozhodla zapojiť, pretože rada pracuje s ľuďmi a objavuje nové veci. V budúcnosti by sa chcela podieľať na rozvoji kultúry v našom regióne. 

Boris Kiška
redaktor
boriskiska@yahoo.com

Pochádza z obce Pruské a je študentom tretieho ročníka na Gymnáziu Dubnica nad Váhom. Okrem lyžovania sa zaujíma aj o dianie v regióne, a keďže aj on vie, že každá skúsenosť sa ráta, berie občas do ruky mikrofón a spovedá pre vás zaujímavé osobnosti z nášho územia.  

Mária Šumichrastová
redaktor
mariasumi@gmail.com

Študuje žurnalistiku, pochádza z Nemšovej a rada občas odbehne z civilizácie do ticha prírody. Projekt informovania občanov o regionálnych podujatiach formou reportáží ju zaujal natoľko, že sa prihlásila na mediálny workshop, ktorý organizovala MAS Vršatec v máji 2014. Dúfa, že náš tím redaktorov a kameramanov bude časom rásť na profesionálnu úroveň a reportáže budú stále kvalitnejšie. Tým môžeme prispieť ku kultúrnemu rozvoju nášho regiónu i jeho propagácii.

Tímea Drobcová
kameraman
drobcovat@gmail.com

Pochádza z Ilavy a študuje Fotografický dizajn na Strednej umeleckej škole v Trenčíne. Zaujíma sa najmä o fotografovanie, prácu s kamerou, grafiku a žurnalistiku. Na mediálny workshop sa prihlásila, pretože si vie predstaviť svoju budúcu kariéru v mediálnej sfére a považuje spoluprácu s MAS Vršatec za dobrú príležitosť získať potrebné skúsenosti z tejto oblasti. 

Ján Štefánek
kameraman
janostefanek22@gmail.com

Pochádza z Nemšovej, momentálne študuje na Gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne. Miluje bryndzové halušky, dobrú hudbu a dobrých ľudí. Aktívne sa venuje aj hre na klavír, čo ho tiež veľmi baví. Do tohto projektu sa prihlásil, aby spoznal veľa nových ľudí a tiež pre spoluprácu s MAS Vršatec. V budúcnosti by sa chcel venovať regionálnemu rozvoju a starostlivosti o náš región.

Ľubomír Mikula
kameraman
lubomirmikula@live.com

Pochádza z Pruského a v súčasnosti je študentom štvrtého ročníka SOŠOaS v Trenčíne. Medzi jeho záľuby patria film, architektúra, komiks a typografia. Spolupracovať s MAS Vršatec na tomto projekte začal najmä kvôli tomu, aby sa mohol aktívne zapájať do kultúrneho diania v našom regióne. Prácu s kamerou považuje za výzvu, a preto by sa rád v tejto oblasti čo najviac zdokonalil. 

 

Lukáš Hamaj
kameraman
lukashamaj@gmail.com

Pochádza z Hrabovky, vyštudoval Strednú priemyselnú školu v Dubnici nad Váhom, kde v súčasnosti aj pracuje ako servisný technik pre regionálneho poskytovateľa internetu. Vo voľnom čase sa venuje počítačom, satelitnej technike, ale zaujíma sa tiež o dianie v regióne, preto práca s kamerou je nová výzva a zároveň skúsenosť. Do budúcna by sa chcel aktívne zapájať do kultúrneho diania v regióne, preto pre neho spolupráca s MAS Vršatec predstavuje veľký osobný prínos.

Kancelária

Petra Šupáková
manažér
+421 902 300 776
supakova@masvrsatec.sk
Martina Kenderová
účtovník
+421 908 505 618
uctovnik@masvrsatec.sk
Darina Moravčíková
administratívny pracovník
+421 903 724 877
moravcikova@masvrsatec.sk

 

Užitočné odkazy

Copyright © 2014-2017 Video MAS Vršatec Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - Ján Ďuriga